Se bilder från utställningarna under Galleri

 

PR IDP* Ragger's Ture
Utställningar inom SVERAK
Datum Klubb Land Klass Domare Resultat
2009-11-01 VK SWE 8 Luigi Comorio CACIB, NOM
2009-09-06 BK SWE 8 Rolf Voehringer CAPIB
2008-12-07 ÄK SWE 10 Eiwor Andersson PREMIER, NOM
2007-12-02 ÄK SWE 10 Hannah Jensen EX1, CAP, NOM
2007-09-09 VK SWE 10 Joëlle M. Pillonell EX1, CAP
2006-12-03 ÄK SWE 9 Lone Lund CAC, BIV-t, NOM
2005-12-10 ÄK SWE 11 Raymond Saetre EX1
2005-09-10 VK SWE 12 A. Kurkowski EX1
Utställningar inom IDP
Datum Klubb Land Klass Domare Resultat
2007-09-22 KKN SWE 7 Massimo Picardello EX1, CAP, BIG, BIR, DB, BÄSTA KASTRATHANE

 

IDP* Ragger's Vera
Utställningar inom SVERAK
Datum Klubb Land Klass Domare Resultat
2008-12-07 ÄK SWE 9 Hannah Jensen CAC
2007-12-02 ÄK SWE 11 Fabio Brambilla EX1
2007-09-09 VK SWE 11 Anne Köhn EX1
Utställningar inom IDP
Datum Klubb Land Klass Domare Resultat
2007-09-22 KKN SWE 2 Massimo Picardello EX1, BIV

 

Råmossens Gustaf
Utställningar inom SVERAK
Datum Klubb Land Klass Domare Resultat
2006-12-03 ÄK SWE 14 Bette Lindh 3

 

 


 

S* Farag's avkommors utställningsresultat

S* Farag's Bella (bor hos fodervärd)
Utställningar inom SVERAK
Datum Klubb Land Klass Domare Resultat
2010-05-16 SPIN SWE 9 Olga Sizova EX 1, CAC
2009-11-01 VK SWE 12 Hannah Jensen EX 1

 

S* Farag's Betty (bor hos fodervärd)
Utställningar inom SVERAK
Datum Klubb Land Klass Domare Resultat
2010-05-16 SPIN SWE 9 Åsa Hammarlund EX 1

 

GIC S* Farag's Alfred
Utställningar inom SVERAK
Datum Klubb Land Klass Domare Resultat
2010-08-08 DARAK DK 5 Robert Lubrano GRAND INT. CHAMPION
2010-07-25 TERAK NO 5 Anne Veland CAGCIB
2010-05-23 SUK SWE 5 Anette Engvall CAGCIB, NOM
2010-05-22 SUK SWE 5 Sirpa Lindelöf CAGCIB
2010-05-16 SPIN SWE 5 Jörgen Billing CAGCIB
2010-05-15 SPIN SWE 5 Olga Sizova CAGBIB
2010-05-09 DK SWE 5 Berta Nemcová CAGCIB
2010-01-31 NERK SWE 5 Åsa Hammarlund CAGCIB
2009-08-02 RHK SWE 5 Anne Köhn EX 2
2009-06-09 MJÖSK NO 7 Tellervo Kass INT. CHAMPION
2009-05-17 SPIN SWE 7 Bette Lindh CACIB
2009-05-16 SPIN SWE 7 Annelie Persson CACIB
2009-04-25 DK SWE 9 Ulrike Wahl EX 1, CHAMPION
2009-04-19 SYDK SWE 9 Anette Sjödin EX 1, CAC
2009-04-06 VRK SWE 9 Francoise Milcent EX 1, CAC
2009-03-07 ÖSTK SWE 11 Raymond Saetre EX 1
2008-12-07 ÄK SWE 12 Hannah Jensen EX 1